Jídlonosiče a nádobí

Jídlonosiče

Jídlonosiče z nerezu v termoobalech patří k nejprodávanějším výrobkům, které naše společnost dodává pečovatelským službám, charitativním společnostem i fyzickým osobám.

Jídlonosič se skládá z plastového termoobalu, který je vyroben jako dvouplášťová nádoba vyplněna termoizolační hmotou PUR. Dále obsahuje tři nerezové misky o objemu 0,9 l s víčky, které do sebe vzájemně zapadají. Součástí je také Al nosidlo, sloužící k dobré manipulaci. Víčka misek mohou být nerezová nebo plastová. Použité materiály jsou určeny pro styk s potravinami.

Termoobal má velmi dobré izolační vlastnosti a je určen pro transport a uchování teplých pokrmů a tekutin. Jedná se o český výrobek, který byl zkoušen ve Státní zkušebně v Jablonci nad Nisou, a je schválen hlavním hygienikem ČR. Vydáno prohlášení o shodě dle zákona č. 22/97 Sb.

Ke všem výrobkům dodáváme i náhradní díly, jako jsou drátěná hliníková nosidla, gumová těsnění termovíka, nerezové misky, nerezová víčka, plastová víčka, plastové čepy, termovíka s těsněním a další. Pro usnadnění manipulace s větším množstvím jídlonosičů v termoobalech doporučujeme zakoupit lehké drátěné přepravní koše potažené plastem. Jeden koš je určen pro manipulaci se čtyřmi jídlonosiči v termoobalu. Rozměr koše je 43 x 43 cm a výška 39 cm.

Katalogový list [pdf]

Hliníkové kotouče a nádobí

Hliníkové kotouče jsou ploché výrobky z hliníku a hliníkových slitin vyrobené z materiálu válcovaného za studena vysekáváním (uzavřený střih) nebo vystřihováním (otevřený střih). Slouží k výrobě automobilových disků kol, řetězových kol, dopravních značek, kuchyňského nádobí. Ve většině případů se jedná o hliníkové kotouče v hlubokotažném nebo měkkém stavu.

Kotouče jsou průměru 90 – 340 mm. Minimální tloušťka kotoučů je 0,80 mm. Mechanické hodnoty jsou dle EN 485-5. Mezní úchylky rozměrů a tvarů po dohodě. Pro technické aplikace platí EN 941 (případně PN 427306) a pro potravinářské EN 851 (případně PN 427306).

Hliníkové kotouče jsou typickým polotovarem pro výrobu nádobí – pánve, lívanečníky, ešusy, jídlonosiče, mlékovary, bábovky, hrnečky, campingové a humanitární sady nádobí, atd. Veškeré tyto výrobky vám můžeme nabídnout. Hliníkové nádobí je vyrobeno z hliníku určené pro styk s potravinami dle evropské normy EN602.


NABÍDKA ZDARMA

Nezávazná cenová nabídka pro Vás zcela zdarma!