O nás

Společnost Keramet v hliníkové kostce

KERAMET, spol. s r.o. působí na tuzemském trhu již od roku 1993, jako výrobce a obchodník s polotovary a výrobky především z hliníku a jeho slitin. Od počátku své činnosti se úzce specializujeme na dodávky hliníkových materiálů, jako jsou hliníkové svitky, plechy, profily, fólie. V posledních letech, s ohledem na rozšíření výrobních zařízení, je i českým výrobcem trapézových plechů a střešních krytin.

V roce 2010 jsme otevřeli moderní skladově-výrobní centrum o rozloze 3000 m2. S výstavbou skladových prostor jsme rozšířili sortiment služeb, které našim zákazníkům nabízíme. V současné době se jedná především o úpravy materiálů v podobě stříhání, ohýbání, převíjení svitků, tvarování plechů, embosování plechů a svitků, potahování PE fólií, řezání tvarovaných plechů i profilů, výroba okapových systémů, stavění falců, svařování a další. Provozovnu naší společnosti naleznete nedaleko Prahy v Králově Dvoře u Berouna.

KERAMET uspokojuje potřeby maloodběratelů, prostřednictvím drobných dodávek, spolupracuje s obchodními, výrobními i realizačními společnostmi a zároveň spolupracuje s významnými tuzemskými i zahraničními obchodními partnery.

Odborná úroveň poskytovaných služeb vychází z více jak čtyřicetileté zkušenosti našich pracovníků v oboru hutnictví hliníkových polotovarů. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, a proto dbáme na stálé zkvalitňování poskytovaných služeb. Zavedli jsme systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Námi vyráběné trapézové plechy jsou v souladu s požadavky norem EU a nesou označení výrobku CE.

Naše strategie

  • široké spektrum polotovarů a výrobků
  • výhodné dodací podmínky
  • Krátké dodací lhůty
  • Kvalita zboží doložená atesty
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • odborná úroveň poskytovaných služeb

NABÍDKA ZDARMA

Nezávazná cenová nabídka pro Vás zcela zdarma!